28 jan

Priense Swaree een ode aan Roosendaol

Oons speciale stadje zoals Chocopriens Haroun en SG Prienses oons stadje toezongen. Maar daar bleef het niet bij ‘Beleef ‘t in Roosendaal’, ‘n mooie roos’, ‘We zijn van Roosendaal’, Wad’n feest in oons stadje’ en ga zo maar door. Het Priense Swaree 2018 was een ware ode aan Roosendaal, Da’s m’n stadje.

En het was zeker weer een zeer geslaagd Swaree met als hoogtepunt in de avond Burgervader Niederer die samen met Jan Mol en de Priensen van Roosendaol ‘Mijn Stadje’ zongen. Wij bedanken alle deelnemers voor het leveren van een presentatie op topniveau. Dit maakt ons Swaree wat het is. Een voorstelling voor Tullepetaonen gemaakt door Tullepetaonen.

De foto’s (vóór, tijdens en ná het Swaree), gemaakt door onze ‘Offotograaf Leo de Jaeger, zijn terug te zien op onze fotopagina. FOTO’S PRIENSE SWAREE

Laatste nieuwsberichten

27 mrt

Ontwerp veldteken 2024 Wad ‘n istorie

Een motto dat gekozen is, niet alleen

Lees verder
21 mrt

Juryrapporten optocht 2023

De juryrapporten van de optocht 2023

Lees verder
Alle berichten